Android İçin Fotoğraf Çekme, Düzenleme ve Efekt Uygulaması Ücretsiz İndir Camera ZOOM FX Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Android İçin Fotoğraf Çekme, Düzenleme ve Efekt Uygulaması Camera ZOOM FX Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Camera ZOOM FX isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Camera ZOOM FX, Android uygulamaları arasında fotoğraf düzenleme ve efekt verme konusunda en başarılı uygulamalardan biri olarak gösteriliyor. Bu uygulama ile çektiğiniz fotoğraflara ya da var var olan fotoğraflarınıza harikulade görünümler verebilirsiniz.

Şu ana kadar dünya genelinde 1 milyondan fazla kez indirilen uygulama, fırça, renk paletleri ve efekt galerisi ile kullanıcıların çokça tercih ettikleri uygulamalar arasında. Mobil cihazın desteklemesi halinde saniyede 10 fotoğrafa kadar seri çekebilen Camera ZOOM FX, başarılı bir fotoğraf çekme ve düzenleme uygulaması.

4.1.0 güncellemesi sonrasında:

Odaklanma ve odaklanma öncesi modları eklendi.
Çekim öncesi zamanlayııc eklendi.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver