Android için Fotoğraf Birleştirme Uygulaması Ücretsiz İndir Diptic Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Android için Fotoğraf Birleştirme Uygulaması Diptic Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Diptic isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Diptic uygulamasının en büyük özelliği cihazınızda bulunan fotoğrafları birleştirebiliyor olması. Bunun yanında bulunan efekt ve çerçeve ekleme gibi özellikler zaten standartken, parlaklık, kontrast, renk tonu ve renk doygunluğu gibi ayarlar ilk bileşenler.

Diptic uygulamasının Android versiyonunda 14 farklı efekt göze çarpıyor.  Bunun yanında ise 19 özelleştirilebilir seçenek bulunuyor ki bu özellik iOS versiyonunda 52 adetti. Uygulama üzerinden bulunan çerçeveleri eklerken istediğiniz gibi oynama yapabiliyorsunuz ve eğer seçim yapmakta zorlanıyorsanız Diptic size hemen öneride bulunabiliyor.  Son olarak düzenleme yaptığınız fotoğrafları Diptic üzerinden sosyal ağlarda paylaşabiliyorsunuz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver