Android İçin Flow Free Bulmaca Oyunu Ücretsiz İndir Flow Free Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Android İçin Flow Free Bulmaca Oyunu Flow Free Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Flow Free isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Eğer bir Android cihazınız ve bir de puzzle oyunlarına ilginiz var ise o zaman Flow Free oyunu kesinlikle dikkatinizi çekecektir. Flow Free oyunu bir puzzle oyunu değil ancak oyun içerisinde bulunan boruları birleştirerek bir akış sağlamaya çalıştığımız bir beceri oyunu. Bu yönü ile puzzle oyunlarını aratmayan Flow Free içindeki aynı renk boruları denk getirdiğimiz zaman işlem tamamlanıyor ve akış sağlanıyor.

Flow Free oyunu Free Play ve Time Trial olmak üzere 2 farklı oyun moduna sahip. Time Trial adı üstünde zamana karşı yarışıyorsunuz ve zamanınız biterse tekrar başa dönüyorsunuz. Free Play modunda ise ucu açık bir şekilde devam ediyorsunuz ancak oyunu bitirebilmeniz için tam 600 adet akış sağlamanız gerekiyor.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver