Android İçin EURO2012 Futbol Oyunu Ücretsiz İndir Striker Soccer Euro 2012 Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Android İçin EURO2012 Futbol Oyunu Striker Soccer Euro 2012 Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Striker Soccer Euro 2012 isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Striker Soccer Euro 2012, EURO 2012 Avrupa Futbol Şampiyonası çerçevesinde hazırlanmış ancak etkinlik bitse de oynanmaya devam edecek kadar başarılı bir mobil oyun.

Şampiyonaya katılan 16 takımın yer aldığı oyunda, isterseniz bu takımlar arasında dostluk maçı yapabilir ya da gruplardan başlayarak Avrupa Futbol Şampiyonasının heyecanını yaşayabilirsiniz. Gruptan çıkmanız halinde çeyrek final, yarı final ve final aşamalarına geçebilirsiniz.

Üç boyutlu modellemesiyle iyi grafik öğelerine sahip diyebileceğimiz Striker Soccer Euro 2012, sizlere 7 farklı hazır taktik sunuyor ve bu taktikleri kaydedebiliyorsunuz. Oyuncuların pas, şut ve hareket kontrollerini yoğun bir şekilde elinde bulundurmanıza olanak sağlayan oyun ile mobil cihazınızda eğlenceli futbol maçları oynayabilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver