Android için Etkinlik Uygulaması Ücretsiz İndir Eventbrite Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Android için Etkinlik Uygulaması Eventbrite Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Eventbrite isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

iOS sürümü ile aynı görevleri gören Eventbrite uygulaması, yer bilgilerinizi kullanarak çevrenizdeki etkinlikleri bugün ki ve gelecek zamandaki olarak size listeliyor. İstediğiniz etkinliğe kayıt yaptırabileceğiniz gibi, aynı zamanda o etkinliğin biletini de Eventbrite uygulaması üzerinden satın alabiliyorsunuz. Gelecek zamanda yapılacak olan bir etkinliğe de aynı şekilde kayıt yaptırıp ileri zamanlı bilet alabiliyorsunuz.

Eventbrite uygulaması başka etkinliklere katılmanızı sağlamasının yanında, sizin de bir etkinlik oluşturmanıza olanak sağlıyor. Aynı şekilde oluşturduğunuz etkinliği paylaşıp, yakınlardaki kişileri etkinliğinize davet edebilirsiniz. Sizde aynı şekilde uygulama üzerinden bilet satışı da yapabilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver