Android için Etiket Uygulaması Ücretsiz İndir Etiqadd Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Android için Etiket Uygulaması Etiqadd Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Etiqadd isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

iOS sürümünden bir farkı olmayan Etiqadd Android uygulaması, alışveriş sırasında beğendiğiniz bir ürünü etiketleyip paylaşmanıza, etiketlediğiniz bu ürünü diğer ürünler ile karşılaştırmanıza yarıyor. Aynı şekilde etiketlediğiniz bu ürünleri sizin profilinizde sergiliyor. Profilinizde sergilenen bu ürünlere ise arkadaşlarınız yorum yazarak fikirlerini belirtebiliyor. Sizde paylaşan arkadaşlarınız var ise onlara yorum yapabiliyorsunuz. Bunun yanında Etiqadd uygulaması varsa markaların kampanyalarını da size sunuyor. 

Etiket sistemine Etiqadd adını veren bu uygulama ürünlerin barkod sistemi ile çalışıyor ve yaptığı işlemlerin tamamına Sosyal Alışveriş tanımlamasını getiriyor. Bu şekilde uzağınızda olan bir arkadaşınıza bu uygulama sayesinde beğendiğiniz ürünleri gösterip fikir edinebiliyorsunuz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver