Android İçin Eğlenceli Bir Macera-Bulmaca Oyunu Ücretsiz İndir Broken Sword II – The Smoking Mirror Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Android İçin Eğlenceli Bir Macera-Bulmaca Oyunu Broken Sword II – The Smoking Mirror Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Broken Sword II – The Smoking Mirror isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

90’lı yılların sonunda Revolution firması tarafından bilgisayar için çıkarılmış olan macera ve bulmaca oyunlarının klasiklerinden “Broken Sword II – The Smoking Mirror“, aradan geçen 15 yıl ardından Android cihazlar için yenilenerek tekrar oyunseverlerin beğenisine sunuldu. Mizah anlayışı, diyalogların kalitesi ve güçlü hikayesi sayesinde türünde öncü konuma gelen oyunu artık Android telefonumuz ya da tabletimizde oynayarak uzun yolculuklarımızı ve ya boş zamanlarımızı daha eğlenceli hale getirebileceğiz.

Oyunun bu yenilenmiş versiyonu geliştirilmiş grafikler ve yüksek kalitede müzik desteğine de sahip. İçeriğe duyarlı ipucu sistemine sahip oyunda bir günlüğe de sahibiz. Dropbox desteğiyle farklı cihazlarda kayıt dosyalarınızı senkronize etmenize imkan veren oyun Google Play üzerinden 4.83 $’a satın alınabiliyor.

Oyunun tanıtım videosunu sitemiz üzerinden seyredebilirsiniz:

Broken Sword – The Smoking Mirror Android Cihazlar İçin Yeniden Yapıldı

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver