Android için Eğlenceli Beceri Oyun Ücretsiz İndir Swerve and Destroy Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Android için Eğlenceli Beceri Oyun Swerve and Destroy Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Swerve and Destroy isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Swerve and Destroy, Android işletim sistemine sahip cihazlar için geliştirilmiş eski atari oyunlarını anımsatan bir aksiyon oyunudur. Oyunda telefonumuza yön vererek kontrol ettiğimiz tek bir beyaz nokta ile bizim etrafımızı saran kırmızı noktalardan kaçmaya çalışıyoruz. Bunu yaparken çevremizde beliren güç taşlarını kullanarak diğer noktaları yok ediyor ve puan kazanıyoruz.

Arkadaşlarınızla yaptığınız puanları karşılaştırarak eğlenceyi katlayabileceğiniz Swerve and Destroy adlı oyun bağımlılık yapabilir. Eski atari oyunlarını seven ve yeni bir eğlence arayan oyuncuların severek oynayacağına eminiz. Bakalım ne kadar süre kırmızı noktalardan kaçmayı başarabilecek ve yüksek puanlara adınızı yazdıracaksınız.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver