Android İçin Dosya Sıkıştırma Programı Ücretsiz İndir WinZip Android Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Android İçin Dosya Sıkıştırma Programı WinZip Android Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda WinZip Android isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

WinZip dünyanın 1 numaralı sıkıştırma yazılımı olup, sıkıştırılan dosyaları görüntülemenize, açmanıza ya da yeni sıkıştırılmış dosya oluşturmanıza olanak sağlayacaktır. Artık, gelen bir maili, ya da bir web sayfasını anında zip’leyip SD kartınıza atabilirsiniz. Desteklediği geniş format listesi sayesinde telefonunuzda vazgeçilmez bir uygulama olacaktır.WinZip Android’in Özellikleri:    – Zip dosyalarının içini görüntüleme    – Zip dosyalarını açma    – Zip’ten çıkarılan dosyaları kopyalama,yapıştırma    – Android uygulama dosyalarını otomatik olarak açıp yüklemeDesteklediği dosya türleri    – Fotoğraf (.jpg, .jpeg, .png, .bmp, .gif)    – Text dosyaları (.rtf, .csv, .txt, .ini, .inf, .bat, .js, .log, .xml,.css, .java, .cs, .h, .m,.cpp,.c,.sql)    – Web dosyaları (htm, .html,.jsp,.asp)    – Word dosyaları (.doc, .docx)    – Excel dosyaları (.xls, .xlsx)    – PowerPoint sunuları (.ppt, .pptx)    – PDF dosyaları (.pdf)

Uygulamayı Android işletim sistemi yüklü tabletinizde de kullanabilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver