Android İçin Dosya Depolama ve Paylaşım Programı Ücretsiz İndir Minus Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Android İçin Dosya Depolama ve Paylaşım Programı Minus Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Minus isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Min.us ile hayata geçirilen proje artık Minus.com üzerinden web serüvenine devam etmekte. En basit anlamıyla dosya paylaşım platformu olan servis özellikle fotoğraf paylaşımları, oluşturduğunuz klasör içindeki tüm içeriği aynı ekranda gösterebilmesi ve dilediğiniz zaman klasördeki herhangi bir dosyayı zip paketi olarak indirebilmenizi sağlaması bakımından benzer servislerden ayrılmakta. 

Genel Özellikleri:

Aviary resim düzenleme sistemini kullanarak eklediğiniz resimleri web üzerinde düzenleyebilirsiniz.
Metin dosyalarını okuyabilir, resimleri slayt olarak görüntüleyebilir, video dosyalarınızı izleyebilir ve ses dosyalarınızı dinleyebilirsiniz. Tüm bu işlemleri yüklediğiniz mobil uygulama aracılığı ile yapabilirsiniz.
Yeniden tasarlanmış temiz görünümlü arayüz.
Tam ekran modu.
Dosya isimlerini yeniden adlandırma, düzenleme, silme işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.
Tablet cihazlarla uyumlu.
Kamera desteği sunmakta.
Android 1.6 ve üzeri sürümleri destekler.

Servise üye olduğunuzda size sunulan 50GB alanı ve arkadaşlarınızı davet ettikçe kazanacağınız 1GB‘lık ek web alanlarını doyasıya kullanabilirsiniz. Kendinizi resim yüklemek için şartlamayın, sonuçta bu bir dosya depolama ve paylaşım platformu. Metin, resim, video ve benzeri dökümanlarınızı yükleyebilir, hızlı şekilde Facebook-Twittera göndererek daha çok kişiye ulaştırabilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver