Android İçin Deprem Bildirim Uygulaması Ücretsiz İndir Earthquake Alert! Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Android İçin Deprem Bildirim Uygulaması Earthquake Alert! Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Earthquake Alert! isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Earthquake Alert! harita üzerinde konuma gösterebilen ve 1 şiddetinin üstündeki tüm depremleri sunabilen bir deprem bildirim uygulamasıdır.

Filtreleme özelliği ile sadece size özel olarak belirleyeceğiniz kriterlerin yer alabileceği bir bildirim şablonu oluşturabilir ve sadece bu şablonun içinde yer alan bildirimleri edinebilirsiniz. Sismik araştırmalar üzerine kurulu Amerikalı bir kurum üzerinden alınan verilen siz nerede olursanız olun deprem bilgilerine ulaşabilmenizi sağlıyor.

Earthquake Alert! uygulaması üzerinde sesli ya da metin temelli bildirim kurulumu yapmak ve olası bir deprem hakkında anında bilgi sahibi olmak mümkün. Dileyen kullanıcılar, seçecekleri deprem bilgilerini sosyal ağlar üzerinden paylaşabiliyorlar.

Earthquake Alert! uygulamasını indirmek için aşağıdaki QR kodunu Android cihazınız üzerinden okutmanız yeterlidir.

 

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver