Android için Curiosity Oyunu Ücretsiz İndir Curiosity Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Android için Curiosity Oyunu Curiosity Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Curiosity isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Curiosity oyunu birçok oyuncunun, oyun içinde bulunan bir küpü kırmaya çalıştığı ilginç bir oyun. İlginçlik nerede derseniz, küpün bir kişi tarafından kırılacak olması. Yani herkes küpe saldırsa da, küpü bir oyuncu kırabilecek ve küpün içinde ne olduğunu bir tek o görebilecek, işte oyunun ilginç yanı da bu. Bu şekilde küpü bir kişi kırıp içindekini gördüğü için diğer oyunculardan küpün içinde ne olduğu sır gibi saklanmış oluyor.

Oyun yapımcıları, illa o küpü ben kıracağım ve içindekini ben göreceğim diyenleri de düşünmüş ve oyun içerisinde küpü daha çabuk kırabilmeleri için çeşitli araçları satmaya karar vermiş. Bu araçları satın alan kullanıcılar daha güçlü darbeler ile küpün daha çabuk kırılmasını sağlayıp, son darbeyi vurabilirler ise içinde ne olduğunu da görebilecekler.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver