Android İçin Çoklu Sohbet ve Video Konferans Uygulaması Ücretsiz İndir Fring Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Android İçin Çoklu Sohbet ve Video Konferans Uygulaması Fring Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Fring isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Fring ile 4 arkadaşınızla aynı anda görüşebilir, tüm görüşmeler internet paketiniz üzerinden gerçekleştirdiği için ekstra bir ücretle karşılaşmadan, dünyanın herhangi bir noktasındaki arkadaşınızla özgürce görüşebilirsiniz. Uygulamayı yüklediğinizde kayıt yaptırmanız gerekiyor. Tüm sosyal ağlara bağlantı seçeneklerine, bağlandığınız sosyal ağlardaki tüm kişilerin Fring listenize eklenmesine, eğer SIP yada Skype üyeliklerimiz var ise arama ekranından Skype yada SIP‘i seçerek o protokoller üzerinden de ücretsiz konuşma yapabilmesine kadar bir çok özellik sunmakta.

Genel Özellikleri:

Android 1.6 ve üzeri sürümleri destekler.
DVQ teknolojisi sayesinde yüksek çözünürlüklü, akıcı olarak sesli ve görüntülü görüşmelere olanak tanır.
4 kişiye kadar çoklu sesli ve görüntülü görşme imkanı.
iPhone – iPad – iPod Touch – Android yüklü cihazlar ve Nokia’da da Fring uygulamaları yer almakta. Mobil olarak Fring yüklü olan tüm cihazlara sahip arkadaşlarınız ile iletişime geçebilme.
İnternet bağlantınız üzerinden görüşmelerinizi gerçekleştirebileceğiniz gibi fringOut uygulamasını satın alınarak 40’dan fazla bölgede çok uygun tarifelerde görüşme imkanı sunmakta.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver