Android İçin Cihaz Bulma Uygulaması Ücretsiz İndir Wheres My Droid Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Android İçin Cihaz Bulma Uygulaması Wheres My Droid Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Wheres My Droid isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Wheres My Droid, Android işletim sistemini kullanan mobil cihazlar için tasarlanmış olan bir uygulamadır. Uygulamanın amacı, mobil cihazın kaybolması halinde kendisine ulaşılmasıdır.

Öncelikle Wheres My Droid uygulamasını açarak uygulamanın ayarlar bölümünden bir anahtar kelime ya da cümle belirliyorsunuz. Telefonu kaybetmez halinde, belirlediğiniz anahtar kelime ya da cümleyi bir mesaj alarak başka bir cihazdan telefonunuza gönderiyorsunuz. Mesajı alan telefonunuz çalmaya başlıyor ve telefonu bulmuş oluyorsunuz.

Mobil cihazınızın çalınması halinde de kullanabilen Wheres My Droid, GPS desteğinin bulunduğu ürünlerin yerini gönderebiliyor. Benzer bir şekilde girdiğiniz başka bir anahtar sözlük ya da cümleyi mesaj olarak alan cihaz, GPS üzerinden koordinatlarını belirten bir cevap mesajı yolluyor. Bu sayede cihazın nerede olduğunu belirleyebiliyorsunuz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver