Android için Çiftlik Oyunu Ücretsiz İndir The Oregon Trail: Settler Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Android için Çiftlik Oyunu The Oregon Trail: Settler Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda The Oregon Trail: Settler isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Facebook üzerinden başarılı bir çıkış yaparak adından sıkça söz ettirmeyi başaran Farmville tarzı olan The Oregon Trail: Settler ile kendi kasabanızı inşa ediyorsunuz.

Oyuna eşlik eden oyun müziğinin yanında eğlenceli çıkışlarla ayrı bir renk katan özelliği ise, ağaç keserken ansızın çıkan hayvanlar oluyor.

Mahsül Yetiştirin

Tarla satın alarak 21 çeşit mahsulü yetiştirebilirsiniz. Gameloft’un diğer oyunlarında sık rastladığımız oyun içi kazan sistemini de görebilmek mümkün. 

Binalar ve Hayvanlar

Birçok binanın yanında sevimli hayvanlardan da ek gelir elde edebiliyorsunuz. Dekor olayını da ihmal etmeyen Gameloft mezarlıktan tutun da, kardan adam, korkuluk ve daha onlarca figürüyle hayalinizdeki kasabayı oluşturmanıza olanak sağlıyor.

Android The Oregon Trail: Settler Özellikleri

2 karakter seçimi (bay/bayan olarak)
Soundrack
Çoklu dokunmatik desteği
Oyun içi kazanç sistemi
9 dil seçeneği
Arkadaş ekleme

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver