Android İçin Chameleon Launcher Uygulaması Ücretsiz İndir Chameleon Launcher for Tablets Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Android İçin Chameleon Launcher Uygulaması Chameleon Launcher for Tablets Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Chameleon Launcher for Tablets isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Android kullanan tabletler için geliştirilmiş olan Chameleon Launcher uygulaması, yüklü olduğu tabletlerin görünümünü ve işlevselliğini değiştiriyor. Standart Android başlatıcısından ve Launcher’ından sıkılanlar ve farklı bir görünümü denemek isteyenler için doğru adres olan bu uygulama, başarılı geçiş efektleri ve sistemi yormayan kullanımı ile dikkat çekiyor.

Chameleon Launcher için geliştirilmiş olan SDK ile uygulama üzerinde bir çok widget bulmak mümkün. TakvimsaatGoogle+FacebookInstagramRSS News ReaderTwitter ve YouTube gibi görsellikleri ile öne çıkan widgetları üzerinde barındıraın uygulama ile Android tabletler farklı bir bakış açısına sahip oluyor. Bunun yanında geliştirilen bu SDK sayesinde siz de widgetlar geliştirip ekrana ekleyebilirsiniz.  

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver