Android İçin Çeviri ve Sözlük Uygulaması Ücretsiz İndir ABBYY Lingvo Dictionaries Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Android İçin Çeviri ve Sözlük Uygulaması ABBYY Lingvo Dictionaries Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda ABBYY Lingvo Dictionaries isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Belge tanıma ve yakalama alanında uzman yazılım üreticilerinden ABBYY, yeni ürünü Lingvo Dictionaries’in Android cihazlarıyla uyumlu mobil versiyonuyla karşımızda. ABBYY Lingvo Dictionaries içerisinde barındırdığı 58 sözlükle 20 dilde çeviri yapabiliyor.Uygulama ile birlikte ek ücret olmadan indirilebilen temel sözlük seti, aralarında Çekçe, Macarca, Lehçe, Romence, Slovakça, Slovence ve Türkçe‘nin de bulunduğu 20 dil içeren 58 sözlükten oluşuyor. İstenildiğinde kullanıcılara çeviri kabiliyetlerini genişletme olanağı tanıyan üstün içerikli sözlükler eklenebiliyor. 250’yi aşkın çeviri, açıklama, deyim ve uzmanlık alanı sözlüğü indirilebiliyor. Ek özellik olarak, anahtar sözcük girildiğinde kullanıcıya alternatif çeviriler, fonetik yazım, ana dilde sesli kayıtlar, sözcüğün kullanımına ilişkin örnekler ve çekimli halleri gibi yararlı bilgiler de veriliyor.Aranan sözcüklerin nasıl telaffuz edildiğini yine uygulama sayesinde dinleyebiliyorsunuz. İnternet bağlantısı gerektirmeyen uygulama yurt dışı gezilerinizin vazgeçilmezi haline gelebilir.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver