Android İçin Çeviri Uygulaması Ücretsiz İndir Google Translate Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Android İçin Çeviri Uygulaması Google Translate Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Google Translate isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Google Translate, Android işletim sistemli ürünler için uyarlanmış popüler bir çeviri servisidir. 50’den fazla dil desteği sunan ve bu diller arasında metin çevirisi yapabilen bu uygulama ile hemen her dile cümleleri ve paragrafları çevirebilirsiniz.

23 dil ile ilgili sesli çeviri desteği de sunan Google Translate, alanında en başarılı uygulamalardan biri. Tüm bunların yanı sıra bu uygulama ile çevrilen metinlerin telaffuzlarını da görebiliyorsunuz.

Google Translate’in Yapabildikleri:* 64 farklı dilde çeviri yapabilir.* 17 farklı dilde çevirdiğini okuyabilir.* 40 farklı dilde söylediğinizi anlayabilir.* Farklı dillerde konuşan insanları ortak bir dilde buluşturur. KOnuşma modunda farklı dili konuşan 2 kişinin arasındaki iletişimi sağlar. (ALPHA, 14 dili desteklemektedir.)* Uzun metinleri çevirirken tam ekran moduna geçerek ekranınızı daha verimli kullanabilme imkanı. * Çeviri geçmişinize çevrimdışı ulaşabilme imkanı.

 

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver