Android İçin Canlı Maç Sonuçları Uygulaması Ücretsiz İndir LiveScore Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Android İçin Canlı Maç Sonuçları Uygulaması LiveScore Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda LiveScore isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

LiveScore, 1998’den bu yana canlı maç sonuçlarını ziyaretçilerine aktaran popüler internet sitesinin Android uygulaması. Bu uygulama ile birlikte gerçek zamanlı olarak birçok spor branşına dair maçları takip edebilir ve maçlar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Lig, şampiyona ve kupalar bazında seçim yapabilmenize imkan tanıyan uygulama, futbol başta olmak üzere tenis ve basketbol gibi popüler branşları da bünyesinde bulunduruyor.  Her hafta binin üzerinde canlı maç yayını yapan uygulama, maçlar hakkında çok detaylı bilgileri aktarabilmesinin yanı sıra bazı kişiselleştirme parçacıklarını da hizmete sunuyor. Hızlı ve akıcı arayüzü ile hemen her kullanıcının rahatlıkla yararlanabileceği uygulama, internet bağlantısını olabildiğince ekonomik kullanmaya çalışıyor.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver