Android İçin Canavar Besleme Oyunu Ücretsiz İndir Cut the Rope Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Android İçin Canavar Besleme Oyunu Cut the Rope Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Cut the Rope isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Cut The Rope, 2010 yılında Rus bir yazılımcı olan Semyon Vionov tarafından hazırlanmış. Zeptolab firması tarafından geliştirilen bulmaca oyununda, “Om Nom” isminde kurbağa benzeri yeşil bir canavarı beslemeye çalışıyorsunuz. Fizik kurallarının işlediği oyunda canavarınıza besinini ulaştırmak için mesnetlenmiş noktalara bağlı ipler, havada uçuşan baloncuklar ve tüm bu hareketli sistemde parmak hareketinizle ipleri kesmeniz, baloncukları patlatmanız gerekiyor. 25 seviyeden oluşan oyunda her seviyede yeni objeler ve bonus bölümleri yer alıyor.

Genel Özellikleri:

Android 1.6 ve üzeri sürümleri destekler.
Oyunun sınırlı bir bölümünü, isterseniz web tarayıcınız üzerinden ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. ( Cuttherope.ie )

Cut The Rope oyununu modern web tarayıcınız üzerinde de oynayabiliyorsunuz. Ücretli olan ANdroid uygulamasını satın almadan önce web tarayıcınız üzerinde oynayarak oyunu test edebilirsiniz. Oyun hakkında detaylı bilgiye blog yazımızdan ulaşabilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver