Android İçin Çağrı Engelleme Uygulaması Ücretsiz İndir Call Blocker Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Android İçin Çağrı Engelleme Uygulaması Call Blocker Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Call Blocker isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Call Blocker programı Android işletim sistemi yüklü mobil cihazlarda gelen aramaları ve kısa mesajları engellemek isteyen kullanıcıların kullanmaya değer bulabilecekleri bir uygulama.

Program her ne kadar Türkçe dil desteğine sahip olmasa da oldukça kolay bir kullanıma sahip. Desteklediği özellikler ise şu şekilde:

– İstenmeyen aramaları engelleme (meşgul tonu, yönlendirme veya otomatik mesaj ile yanıtlama)- SMS engelleme- Kişileri yedekleme– Kişileri yeni cihazlara aktarma– Arama geçmişini temizleme

Ayrıca programın ayarları arasında gelen tüm aramaları engelleme, sadece birkaç numaraya izin verme gibi başka özellikler de bulunuyor. Özellikle verdiği meşgul tonunun zamanlaması nedeniyle karşı taraf tarafından anlaşılmaması takdire şayan bir özellik.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver