Android İçin Bütçe Uygulaması Ücretsiz İndir Expense Manager Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Android İçin Bütçe Uygulaması Expense Manager Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Expense Manager isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Android bir cihazınız var ve bütçenizi kontrol etmek istiyorsanız Expense Manager’ı deneyebilirsiniz. Uygulama üzerinden gelir giderinizi oluşturarak bütçenizi ona göre ayarlayabilirsiniz. Bu ayarlamayı günlük, haftalık ve aylık olarak belirtip, o şekilde de bir program yapabilirsiniz.

Uygulama üzerine görsellerde ekleyebiliyorsunuz. Bu sayede gelir – giderinizi oluşturan harcamaların faturaları da ekleyebiliyorsunuz. Bunun dışında uygulama üzerinden günlük kurları takip edebilir, gelir gider oluşturduğunuzu tabloyu grafiğe dönüştürebilirsiniz. Expense Manager’da kullandığınız tüm bu özellikleri kendisi üzerinden bulut sistemine taşıyarak depolama alanınızda harcama yapmayabilirsiniz.

Son olarak uygulama üzerinden birden fazla hesap açabilirsiniz. 

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver