Android İçin Bulut Depolama Güvenliği Uygulaması Ücretsiz İndir Cloudfogger Cloud-Encryption Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Android İçin Bulut Depolama Güvenliği Uygulaması Cloudfogger Cloud-Encryption Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Cloudfogger Cloud-Encryption isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Cloudfogger Dropbox, SkyDrive, Google Drive veya benzer bulut depolama servislerinde dosyalarınızın güvenliğini sağlamak için kullanabileceğinzi bir program.

Programın Windows versiyonunun yanında Android işletim sistemli akıllı telefonlarda da kullanılabilen bu uygulaması ile dosyalarınızı hangi cihazdan senkronize ederseniz edin güvenliğinizi korumaya devam edebiliyorsunuz.

Tüm dosyalarınızı ve gizliliğinizi AES şifreleme tekniğiyle koruyabilen program e-posta eklerini de arkadaşlarınızla paylaşırken şifreleme yapabiliyor.

Cloudfogger tüm popüler bulut depolama servisleri ile çalışabiliyor ve Android ile kolayca entegre olabiliyor. Şifrelenmiş dosyaları açabilmek için kolayca Cloudfogger Sürücüsüne ulaşabiliyorsunuz.

Eğer siz de gizliliğinize önem veriyorsanız dosyalarınız paylaşırken Cloudfogger’ı denemelisiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver