Android için Bisiklet Spor Uygulaması Ücretsiz İndir Strava Cycling Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Android için Bisiklet Spor Uygulaması Strava Cycling Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Strava Cycling isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Strava Cycling isimli Android uygulaması bisiklet süren ve spor yapan Android kullanıcıları için geliştirilmiş bir uygulama. Spor yapmayı daha da kolaylaştıran bu uygulama bisiklet üzerindeyken, sizin hızınızı, maksimum hızınızı, gideceğiniz yere olan mesafenizi, başlangıçtan şuan ki durumunuza kadar geldiğiniz yolu ve bulunduğunuz bölgenin rakımını size sunabiliyor. Tüm bu bilgileri GPS yardımı ile gerçekleştiren Strava Cycling uygulaması bilgileri kullanarak yaktığınız kaloriyi de tahmini olarak hesaplayabiliyor.

Gideceğiniz, geleceğiniz ve şuan ki konumunuzu Google haritaları üzerinden alan uygulama, aynı güzergahta herhangi bir arkadaşınız var ise hemen tespit ediyor. Tespit edilen arkadaşında varsa bilgilerine ulaşıp, performansını sizle karşılaştırıp sıralama yapabiliyor.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver