Android İçin Bilgisayar Kontrolü ve Ekran Paylaşma Uygulaması Ücretsiz İndir Splashtop 2 HD Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Android İçin Bilgisayar Kontrolü ve Ekran Paylaşma Uygulaması Splashtop 2 HD Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Splashtop 2 HD isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Splashtop 2 HD, ister PC ister Mac  olsun klasik bilgisayarınızın ekranını Android akıllı telefon ya da tablet üzerine aktarabilen ve bununla da kalmayıp mobil cihaz üzerinden bilgisayarın kontrol edilmesini sağlayabilen başarılı bir mobil uygulamadır.

Bilgisayar ekranı üzerinde görüntülediğiniz dosya ve dokümanları mobil cihaz üzerinde görüntüleyerek, sunum ve çeşitli gösterim çalışmalarında mobil cihazınızı da bu yönde kullanabilirsiniz. Uygulamanın bilgisayar üzerinde oynatılan videoları mobil cihaz üzerinde gösterebildiğini belirtelim.

Birçok kurum ve organizasyon tarafından ödüllendirilen uygulama söz konusu işlev için en iyi performansı alabilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver