Android İçin Baz İstasyonu ve Şebeke Bilgilendirme Uygulaması Ücretsiz İndir No Signal Alert Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Android İçin Baz İstasyonu ve Şebeke Bilgilendirme Uygulaması No Signal Alert Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda No Signal Alert isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

No Signal Alert, başta akıllı telefon olmak üzere Android işletim sistemini kullanan ve baz istasyonu ile iletişim halinde olan ürünlerin çekmemesi halinde kullanıcısını bilgilendiren başarılı bir uygulamadır.

No Signal Alert ile mobil cihazınız çekmemesi halinde anında bilgi sahibi olursunuz ve durumu değiştirebilirsiniz. Diğer yandan bu uygulama, şebeke zayıflığı ve yokluğunun olduğu bölgeleri kaydederek kendi içinde “ölü alan” ifadesiyle size sunabiliyor. Dolayısıyla gideceğiniz ya da bir süre orada kalacağınız bir bölge hakkında ölü alan kaydı bulunuyorsa bilgi sahibi olabiliyorsunuz.

Excel tablosu olarak kaydedilen istatistikleri başka platformlarda da görüntüleyebilir ya da doğrudan cihaz üzerinde harita destekli bir şekilde inceleyebilirsiniz. No Signal Alert uygulamasının SD karta yönelik yedekleme özelliği de mevcut.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver