Android İçin Batarya Koruma Uygulaması Ücretsiz İndir Sweet Dreams Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Android İçin Batarya Koruma Uygulaması Sweet Dreams Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Sweet Dreams isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Sweet Dreams, sizin uyuduğunuz ya da belli bir süreliğine mobil cihazı kullanmadığınız anlarda cihazın enerji tüketimini en aza indiren bir mobil uygulamadır.

Kablosuz bağlantı, Bluetooth ve GPS gibi uygulamaları gün içinde sıkça kullanıyor olabilirsiniz. Hatta sürekli kullanıyor da olabilirsiniz. Ancak bu donanımların açık olması cihazın pilinde yoğun bir tüketim oluşturur. Sweet Dreams ile uyku gibi pasif olduğunuz anlarda cihazın belirli ve ihtiyaç olmayan özellikleri kullanılmaz. Dolayısıyla pil daha uzun süre gider ve batarya korunmuş olur.

Sweet Dreams ile cihazınızın en çok enerji tüketen uygulamalarını sadece istediğiniz zamanlarda aktif kılabilir ve verimli bir pil kullanımı ortaya koyabilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver