Android İçin Arama Ekranı Uygulaması Ücretsiz İndir Full Screen Caller ID Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Android İçin Arama Ekranı Uygulaması Full Screen Caller ID Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Full Screen Caller ID isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Full Screen Caller ID, Android mobil cihazlarda arayan kişinin fotoğrafını tam ekran olarak gösterebilen bir uygulamadır.

Android cihazlarda arayan kişinin fotoğrafı küçük bir alanda görüntülenir. Full Screen Caller ID ile bu küçük ekranın yerine tam ekran olarak görüntülemek mümkün hale geliyor. 

Full Screen Caller ID, gelen aramaları büyük ekranda gösterebildiği gibi kısa mesaj ve e-postalar için de aynı hizmeti verebiliyor. Gelen mesajları farklı bir arka planda sunabilen uygulama oldukça başarılı bir kullanım deneyimi sunuyor.

Facebook ile başarılı bir şekilde senkronize olabilen Full Screen Caller ID, Facebook listenizdeki arkadaşlarınızın fotoğrafları ile etkileşim kurar ve büyük bir kolaylık sağlar.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver