Android İçin Aptallık Testi Uygulaması Ücretsiz İndir The Moron Test Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Android İçin Aptallık Testi Uygulaması The Moron Test Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda The Moron Test isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

The Moron Test, hem kendiniz hem de arkadaşlarınız üzerinde gerçekleştirebileceğiz eğlence temelli bir aptallık testi uygulamasıdır.

Sahip olduğu beş kategori üzerinden çeşitli sorularla test edilen kişiyi sınayan bu uygulama ile hem keyifli vakitler geçirebilir hem de kendinizi ya da arkadaşlarınızı sınayabilirsiniz. Birbirinden eğlenceli karakterlerin kullanıldığı bu test uygulamasında kullanılan görsel öğeler ve sesler de aynı derecede sevimli.

Yoğun eğlence unsurlarına sahip olan uygulama ile gerçekçi grafikleri hemen fark edebilrisiniz. Aptallıkla zeki olmak arasında yer alan onlarca noktadan hangisinde yer alacağınızı görmek için şu ana kadar dünya genelinde on bir milyondan fazla indirilme sayısına sahip The Moron Test uygulamasını edinebilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver