Android için Apk Manager Uygulaması Ücretsiz İndir Apk Manager Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Android için Apk Manager Uygulaması Apk Manager Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Apk Manager isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Google Play Store‘da yer alan oyun veya uygulamaların bazılarını cihazımıza yükleme işlemi yapamıyoruz. Bunun başlıca nedenleri arasında, cihazımızın ekran çözünürlüğü veya yaşadığımızü ülke gibi etkenler yer almaktadır.

Alternatif yükleme metodu olan dışardan apk yükleme işlemine ihtiyaç duyarız ve eğer android cihazımızın özellikleri iyiyse %95 oranında çalışacaktır. Tabi ki dışarıdan apk yüklememiz için yapmamız gereken ise; ayarlar – güvenlik ve daha sonra bilinmeyen kaynaklar seçeneğini aktif etmemiz gerekiyor.

Bu işlemi yaptıktan sonra Android Apk Manager uygulamasıyla indirdiğimiz apk dosyalarını dosya yöneticisine girerek aramamıza gerek yok. Uygulamada iki seçenek bizi karşılıyor. 

Install seçeneğinde dışardan indirdiğimiz ve sistemde olan apk dosyalarını görebiliyoruz. Uninstall seçeneğindeyse cihazımızda halihazırda yüklenmiş oyun veya uygulamaları görerek kaldırma işlemi yapabiliriz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver