Android için AntiVirüs Uygulaması Ücretsiz İndir Zoner AntiVirus Free Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Android için AntiVirüs Uygulaması Zoner AntiVirus Free Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Zoner AntiVirus Free isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Android cihazınızı dışardan gelebilecek saldırılara karşı tam koruma sağlayan Zoner AntiVirus ile güvenli bir şekilde uygulamalara erişim sağlayarak kişisel bilgilerinizi koruyabileceksiniz.

Zoner AntiVirus, sadece bir antivürüs uygulamasıda değil cihazı çalınmalara karşı koruma özelliğinede sahip. Tabii ki tablet kullanıcıları bu özellikten malesef yararlanamıyorlar.

İstemediğimiz çağrı ve sms/mms engelleme özelliğiyle de sizi rahatsız eden numaraları kara listeye alabilirsiniz.

Bazı uygulamalarda virüs uyarısı çıkmaktadır. Aslında bu ibarenin virüs olma olasılığı olduğu gibi olmama olasılığı da olabiliyor. Bazı reklam firmaları bölgeye göre yani bulunduğunuz konuma göre reklam bildirimi yapmaktadırlar ve bunun için sizin konum bilgilerinize ihtiyaç duyarlar. Antivirüs tarayıcıları bunu tehdit olarak algılamaktadırlar. Push reklamlarda bu tabloyu birçok kez rastlamak mümkün.

Android Zoner AntiVirus Free Özellikleri

Türkçe dil desteği
Tehditleri algılama ve kaldırma
Güncelleme sıklığı (6 veya 12 saat – Günde bir veya haftada bir)
Filtreleme
Görev yöneticisi
Uygulama izni bilgileri
3×1 widget
Telefon filtreleme (Telefon özelliği gerekli)
Hırsızlık koruması (Telefon özelliği gerekli)

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver