Android İçin Antivirüs Uygulaması Ücretsiz İndir Trend Micro Mobile Security Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Android İçin Antivirüs Uygulaması Trend Micro Mobile Security Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Trend Micro Mobile Security isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Trend Micro Mobile Security, Android cihazlarınız için Akıllı Koruma antivirüs uygulamasıdır. Android cihazınızı kayıplara, zararlı uygulamalara ve web tehditlerine karşı korumanın en iyi yoludur. Kaybolma / çalınma durumlarında verilerinizi bulmanıza, kitlemenize ve silmenize yardımcı olmaktadır. İstenmeyen çağrı ve mesajların size ulaşmasını engellerken, virus ve diğer tehditlere karşı korunursunuz. Ebeveyn denetimi ile çocuklarınızın güvende kalmasını sağlayabilirsiniz.

Trend Micro Mobile Security‘de dahil Android için hazırlanmış antivirüs uygulamalarını karşılaştırdığımız testi okumak için tıklayınız.

Genel Özellikleri:

100 milyon kullanıcıya ulaşan Trend Micro günde 5 milyon saldırıyı engellemektedir.
Android ve Android tablet cihazlarda çalışabilmektedir.
App Sanner : Mobil cihazınıza yüklediğiniz uygulama, resim, zip arşivi ve benzeri tüm dosyaları tarayarak zararlı içerik barındırıp barındırmadıklarını araştırır.
Surf Security: Veri hattınız üzerinden, girdiğiniz websiteleri, e-posta adresiniz kısaca internette dolaştığınız her an maruz kalacağınız zararlı tehditlerini engeller ve size bildirir.
Aile koruması: Çoçuklarınızın girmesini istemediğiniz websitesi, metin ve aramaları engelleyebilir ve tam koruma sağlayabilirsiniz.
İstenmeyen aramalar ve sms içeriğindeki metinleri engelleyerek zarar verme amaçlı girişimleri sizden uzak tutar.
www.trendmicro.com/ilostmyandroid cihazınız kaybolduğunda (eğer cihazınızda ilgili bölümü aktif ettiyseniz) Trend Micro Mobile Security cihazınızı takip eder ve size yerini bildirir. İsterseniz cihazınızı sıfırlayabilir, tüm dosyalarınızı uzaktan silebilir ve cihazınızı kitleyebilirsiniz.

Sistem Gereksinimleri:

Platform: Google Androidİşletim sistemi: Android OS 2.2 ve üzeriBoş alan: 7.5-MB minimumRam kullanımı:telefon için 9MB, tablet için 16MBGerekli: Internet bağlantısı

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver