Android İçin Antivirüs Uygulaması Ücretsiz İndir McAfee Antivirus & Security Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Android İçin Antivirüs Uygulaması McAfee Antivirus & Security Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda McAfee Antivirus & Security isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

McAfee WaveSecure, Android cihazlar için mobil koruma uygulamaları içinde ödül almayı başaran tek program. Mobil hayatınızı güvenliğini McAfee’ye teslim edebilirsiniz. Kişisel bilgilerinizin korunmasını, çalınmasını engelleyen, cihazınızın uzaktan takibini yapabilmekte. Verilerinizin yedeğini almanıza ve geri yüklemenize yardımcı olmakta. Skype, eBuddy gibi çoklu hesap girilen, Paypal gibi para transferleri gerçekleştirdirdiğimiz servislerin güvenliği yüksek tutulmaktadır. Mobil cihazımızdan bilgileri gönderirken güvenli bir cihazdan da göndermemiz gerekmektedir. Bu nedenle mobil ortamda bu tarz güvenlik uygulamalarının kesinlikle yüklü olması gerekiyor.

McAfee WaveSecure‘de dahil Android için hazırlanmış antivirüs uygulamalarını karşılaştırdığımız testi okumak için tıklayınız.

McAfee, PC,Mac ve mobil cihazlarda kullanabileceğiniz alternatif bir güvenlik programıdır. Android için geliştirilmiş olan McAfee Mobile Security uygulaması, kişisel verilerinizi yedeklemekte, geri yüklemekte ve virüs, casus yazılım, çalınma ve SMS ile gelen tehtidlerden korumaktadır. Firamnın açıkladığı verilere göre 150 milyon mobil kullanıcının kullandığı uygulama:

Antivirüs özelliği.
Çalınan cihazın kitlenmesi, kişisel verilerin gizlenmesi, uzaktan SIM kilidinin aktif hale getirilmesi.
Cihazın GPS verilerini göndermesi ve bu sayede harita üzerinden cihazın konumunun belirlenmesi.
McAfee SiteAdvisor tarafından sağlanan URL kontrolü sistemi ile SMS ile gelen yada tarayıcınızdan girdiğiniz adresleri sürekli kontrol ederek bilgilerinizin güvenliğini sağlamaktadır.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver