Android İçin Anlık Sohbet Uygulaması Ücretsiz İndir Neyabon Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Android İçin Anlık Sohbet Uygulaması Neyabon Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Neyabon isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Neyabon, hiçbir kimlik bilgisi ya da kullanıcı adı girmeden, sistemin rastgele olarak eşleştireceği biriyle sohbet etmenizi sağlar.

Sizin kim olduğunuzun bilinmemesini önemsiyor ya da öylesine sohbet edecek birini arıyorsanız, Neyabon uygulaması size yardımcı olabilir. Uygulama giriş yapmanızın ardından sisteme bağlandığınızda uygulama sizinle konuşabilecek rastgele birini atar. O kişiyle sohbet edebilir ya da çıkıp bir başka kişinin atanmasını bekleyebilirsiniz. Diğer yandan karşınızdaki kişiye anlık ya da halihazırda var olan bir fotoğraf gönderebilirsiniz.

Gelişme aşamasında ve bir Türk yapımı olan Neyabon şimdiden kullanılabilecek durumda ve anlık iletişim uygulamaları arasındaki yerini aldı.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver