Android İçin Anime Karakter ve Figür Arama Uygulaması Ücretsiz İndir Anime and Figurine Explorer Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Android İçin Anime Karakter ve Figür Arama Uygulaması Anime and Figurine Explorer Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Anime and Figurine Explorer isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Anime? Cosplay? Manga? Figürler? Bunlar ilginizi çekiyorsa bu uygulama tam sizin aradığınız özelliklere sahip. Anime Fotoğraf ve resim arşivlerini Flickr üzerinden alarak listelemektedir. FLickr üzerindeki anime topluluklarının sayfalarından alınan ve arşivlenen karakterlere hızlı bir şekilde ulaşabilir ve görüntüleyebilirsiniz. 

Genel Özellikleri:– Anime karakter arşivi- Anime severlerin paylaştığı fotoğraf ve resimler.- Japon figürler ve modeller.- Popüler anime gruplarının paylaşımları.- Son eklenenler- Popüler olanlara mobil cihazınızdan anında ulaşabilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver