Android için Animasyonlu Duvar Kağıdı Uygulaması Ücretsiz İndir Autumn Tree Free Wallpaper Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Android için Animasyonlu Duvar Kağıdı Uygulaması Autumn Tree Free Wallpaper Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Autumn Tree Free Wallpaper isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Android Autumn Tree Free Wallpaper uygulaması 3D grafikleriyle sonbaharı cebinize getirmeyi başarıyor. Kurumamak için direnen yeşil yaprakların yanında sararmış ve kurumuş yapraklarıda görmek mümkün.

Ram kullanımına göz attığımızda yaklaşık olarak 9.7 MB bir ram alanıyla orta düzey, sisteminizi yormayan bir duvar kağıdı olması avantajlı bir yönü. Ücretsiz versiyonunda ayar yelpazesi yok fakat $0.99 ücret ödediğiniz taktirde 5 farklı ağaç seçeneği, özelleştirilebilir arka plan ve rüzgar şiddeti gibi özelliklere sahip olabiliyoruz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver