Android için Angry Birds Benzeri Fizik Tabanlı Oyun Ücretsiz İndir Cowaboom Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Android için Angry Birds Benzeri Fizik Tabanlı Oyun Cowaboom Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Cowaboom isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

İntikam sırası ineklerde!

Angry Birds ile başlayan ve peşpeşe emsalleri çıkan fizik tabanlı oyunlar serisine yeni katılan A10.c0m imzalı Cowaboom oyununda sahne sırası ineklerle boğalarda.

Farklı mizahi yaklaşımların yer aldığı oyunda birçok mekana yer verilmiş. 

Kurgu

Sevimli bir kelebeğe aşık olan inek, kelebeğin boğaların olduğu alana doğru uçup bir papatyaya konmasına kadar her şey mükemmel bir şekilde ilerlemektedir ta ki papatyayı yiyen boğanın kelebeği de bir hamlede midesine indirmesine kadar.

İnek, vakit kabeden ekip arkadaşlarını arar ve macera başlar.

Asla Pes Etme

İneklerin ardı arkası kesilmeyen darbeleriyle hedef alanda duran boğalar kimi zaman beyaz bayrak ile pes ettikleri etkileyici bir dille anlatıyorlar. 

İntikam Yemini

Farklı birçok inek türüne rastladığımız Cowaboom oyununda can simiti takarak suya atlayan ineklerin yanında kıyafetli inek türlerinede yer verilmiş her inek kendine has özellikleri sahip.

Hepsinin ortak tek bir amacı ise intikamlarını almak.

Nasıl Oynanır?

Oyunda tek bir buton mevcut. İlk kez bastığımızda koşma, ikinci kez bastığımızda ise zıplama eylemini gerçekleştiriyor. Üçüncü hamleler ise her inekte yer almıyor. (ateş etme)

Boğaları yok etmek çok önemli bir unsur da değil hedef alandan çıkarsanız bile etapları geçebiliyorsunuz.

Android Cowaboom Özellikleri

Fizik tabanlı
Soundtrack
Farklı inek türleri
Multi-touch desteği (yakınlaştırma/uzaklaştırma)
Oyun içi ekipman satın alma

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver