Android İçin Android Sektörü Haberlerini Takip Uygulaması Ücretsiz İndir Akıllı Robot Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Android İçin Android Sektörü Haberlerini Takip Uygulaması Akıllı Robot Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Akıllı Robot isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Android işletim sistemi yüklü mobil bir cihaz kullanıyorsanız Android dünyasının ne kadar hareketli ve ne kadar gelişime açık bir dünya olduğunu biliyorsunuzdur. Bu gelişimi takip etmekte ise kaynak çokluğundan dolayı biraz zorluklar yok değil. Yüzlerce farklı kaynaktan en son haberleri, güncellemeleri ve kullanıcıların işine yarayacak bilgileri elde edip derlemek vakit alan bir iş.

Akıllı Robot uygulaması en güncel Android haberlerini cihazınızdan okumanızı ve haberdar olmanızı sağlayan sade bir uygulama. Uygulamayı kullanarak haberleri okuyabilir, favorilerinize ekleyebilir ve sosyal medyada dostlarınızla paylaşabilirsiniz. Ayrıca uygulamanın sunduğu widget desteği ile cihazınızın ana ekranında haberleri görmeniz de mümkün halde.

Editörün notu: Turkcell T10, Samsung Galaxy Spica, Sony Ericsson Xperia X10 Mini gibi GPU’su bulunmayan cihazlarda uygulama açılmamaktadır.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver