Android için Altın Avı Oyunu Ücretsiz İndir Gold Miner Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Android için Altın Avı Oyunu Gold Miner Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Gold Miner isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Gold Miner adlı bu eğlenceli Android oyununda bir altın makinesini yönetiyoruz ve her bölümde bizden istenilen kadar altını zamanında toplamaya çalışıyoruz. Eğer bölüm sonuna kadar gereken altını toplayabilirsek diğer bölüme geçiyoruz ama bizden istenilen altını toplayamazsak, toplayana kadar aynı bölümü oynamaya devam etmek zorunda kalıyoruz.

Oyunu oynayabilmek için ekranda sürekli sağa sola salınım yapan pençeyi istediğimiz zaman altınları toplaması için serbest bırakıyoruz. Bunun içinde doğru zaman olduğunu düşündüğünüz bir anda ekrana tıklamanız yeterli. Gold Miner son günlerde bir çok kullanıcı tarafından sevilerek oynanılan ve git gide popüler olan bir oyun. Boş zamanlarınızı değerlendirmek isterseniz, Gold Miner‘ı siz de deneyebilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver