Android için Alternatif Video İzleme Uygulaması Ücretsiz İndir DicePlayer Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Android için Alternatif Video İzleme Uygulaması DicePlayer Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda DicePlayer isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Android cihazlar için alternatif video oynatıcı programı olan DicePlayer sıradışı ve tamamen özelleşirilebilir ayar yelpazesi ile emsallerine kıyasla birçok seçeneği bünyesinde barındırıyor.

Gesture ile Artık Her Şey Çok Daha Kolay

Android DicePlayer size zahmetsizce sesi kontrol etmenin yanında ekran parlaklığını ayarlamanızıda olanak sağlıyor. Herhangi bir videoyu izlerken ekranın sol tarafına yukarı/aşağı hamleler yaparak ses şiddetini ayarlayabildiğiniz gibi sağ tarafında ise ekran ışığını ayarlayarak şarjdan tasarruf edebilir veya geceleri rahat bir sinema keyfinin tadını çıkarabilirsiniz. Gesture özelliğide kendinize göre ayarlar kısmından özelleştirebilir veya tamamen kapatabilirsiniz.

Başlangıç Zamanını Belirle

DicePlayer’ın Play with a start time özelliğiyle videonuzun başlama zamanınıda ayarlamanız mümkün.

Geniş Format Desteği

DicePlayer; wmv, asf, mp4, asx, avi, mkv, f4v, flv, m4v, mov, mpeg, mpg, rm, rmvb, tp, ts, mts, mwts, gt, 3gp, 3g2, 3gppp, 3gp2, wtx, divx ve webm olmak üzere bünyesinde tam 26 dosya formatını destekliyor.

Arka Planda Video Keyfi

Alternatif bir çok özellik sunan DicePlayer tamamen kullanıcıları düşünün codec destekli bir video oynatıcısı olmasının yanında görselliktende ödün vermeyerek kullanıcıları şaşırtmayı başarıyor. Android cihazınızın arkaplanında video keyfide sunan DicePlayer ile bir taraftan arkaplandaki işlerimize devam ederken (e-posta, sörf vb..) diğer taraftanda en sevdiğimiz filmleri, dizileri izlemeyi mümkün hale getiriyor.

Arkaplana videoyu aldıktan sonra çoklu dokunmatik desteği ile çerçeve boyutunu belirleyebildiğimiz gibi tek bir parmak hareketi ile de konumunu belirledikten sonra geriye kalan tek şey filmin tadı oluyor.

Altyazı Konumu Belirle

SMI, STR, ASS ve SMI gibi altyazıları desteğine sahip olan DicePlayer’da;

Konum
Kalın/Gölgeli yazı veya renk seçeneği (renk paleti mevcuttur)
Boyut
Font

seçenekleriye göz zevkinize göre tamamen değiştirebiliyorsunuz.

Android DicePlayer Özellikleri

Listeleme (İsim, Tarih ve Boyuta öre)
Alt yazı desteği
POP-UP Video Oynatma
Oynatma Ayarı (dilerseniz sabit çerçeve veya parlaklık ayarı da girebilirsiniz)
2 Tema Seçeneği
Gesture

Not: Eğer Tegra 2 işlemcili bir cihazınız varsa ek olarak DicePlayer plugin for tegra2 eklentisini yüklemeniz gerekmektedir.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver