Android için Alternatif Hesap Makinesi Uygulaması Ücretsiz İndir MyScript Calculator Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Android için Alternatif Hesap Makinesi Uygulaması MyScript Calculator Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda MyScript Calculator isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Hesaplamak hiç bu kadar kolay olmamıştı

Android MyScript Calculator size kullandığınız tüm klasik hesap makinelerini unutturacak sıradışı bir uygulama.

Özellikle tuşlara basmaktan sıkılanlar ve hesaplama işini android cihazda zevkli bir işleve dönüştürmek isteyenler için alternatif bir seçenek.

Gözleriniz Tuş Aramasın

Özellikle karmaşık rasyonel ve köklü sayıları hesaplamak bir hayli zahmetli ve bir o kadarda sıkıcı bir uğraş olur. MyScript Calculator tüm bu işlemleri pratik ve çizgisel olarak hesaplıyor.

Örneğin; 2/3 + 4/7 yazmak ve bu işlemin sonucunu karekök olarak öğrenmek istiyoruz. Tuşlara basarak uğraşmak yerine rakamları ve sembolleri çizerek hesaplayabiliyorsunuz. Silmek için ise üstüne çizgi atmanız veya karalamanız gerekmektedir.

Uygulamanın bir diğer özelliğiyse yarım kalan bir sonucu çözebiliyor olması bir toplama çıkarma işleminde bilinmeyen kısmına ? (soru işareti) çizmeniz yeterli olacaktır.

Rakamları ve sembolleri algılama kabiliyeti ise mükemmel olan MyScript Calculator çizdiğiniz kelimeyi yanlış algılama olasılığı neredeyse %1 ve böylelikle hızlı bir şekilde çizerek zamandan tasarruf edebilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver