Android İçin Algılayıcı Uygulaması Ücretsiz İndir Motion Detector Pro Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Android İçin Algılayıcı Uygulaması Motion Detector Pro Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Motion Detector Pro isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Motion Detector Pro, konumlandırıldığı ortamdaki hareketliliği kontrol ederek olası bir hareketlenmeyi algılarak kullanıcısına kısa mesaj ve e-posta bildirimi gönderen bir uygulamadır.

Hareket algılayıcı cihazların kullanım alanları oldukça geniştir. Bu sayede Motion Detector Pro’nun kullanım alanı da son derece geniş. Örnek olarak, evde olmadığınız süre boyunca olası hırsızlık olaylarının önüne geçmek için bu uygulamayı kullanabilir ve hareket saptanması halinde bildirim almak için kullanabilirsiniz. Bu ve benzeri güvenlik çözümlerinin yanı sıra başka amaçlarla da kullanılabilecek olan Motion Detector Pro pasif konumdayken sizin tarafınızdan gelecek bir kısa mesajla aktif konuma da geçebiliyor.

Motion Detector Pro ile algılanan hareketler esnasında otomatik fotoğraf çekme özelliği de kullanılabiliyor.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver