Android İçin Alarm Uygulaması Ücretsiz İndir Uyandıran Alarm Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Android İçin Alarm Uygulaması Uyandıran Alarm Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Uyandıran Alarm isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Her sabah erken kalkmak zorunda olanların veya sürekli olarak toplantılarla, buluşmalarla boğuşanların en çok ihtiyaç duyduğu telefon özelliklerinden bir tanesi elbette ki alarmları. Ancak vaktinde kurulan alarmların bile uyandırmakta veya uyarmakta yetersiz kalması nedeniyle Android akıllı telefonlar için Uyandıran Alarm uygulaması hazırlanmış durumda.

Uygulamayı alarmınız olarak kullandığınızda, alarm ekranında yer alan sorulara doğru cevabı vermeden alarmı susturmanız mümkün olmuyor. Bu nedenle çeşitli matematik soruları içeren bu yöntemde doğru cevaplar verebilmek için oldukça uyanık olmanız gerekiyor.

Uygulamada sınırsız alarm oluşturma seçeneği yer alıyor ve ses düzeyini ayarlama, titreşim, erteleme süreleri, etiketler gibi pek çok özelleştirilebilir nitelik de yer alıyor.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver