Android İçin Alan Adı (Domain) Sorgulama Uygulaması Ücretsiz İndir DomainTools Whois Lookup Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Android İçin Alan Adı (Domain) Sorgulama Uygulaması DomainTools Whois Lookup Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda DomainTools Whois Lookup isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

DomainTools Whois Lookup, alan adı yani “domain” adreslerinin kime ait olduklarını, ne zaman kaydedildiklerini ve kayıtlarının ne zaman sona ereceğini gösteren bir mobil uygulama.

DomainTools Whois Lookup ile kimlik bilgilerini görmek istediğiniz alan adının ismini yazmanız ve sorgulatmanız yeterli. Hızlı bir şekilde hakkında bilgi edinilmek istenen alan adına ait IP, kaydeden kişi / kurum, ekran görüntüsü, durum gibi bilgilere ulaşmak mümkün. Diğer yandan alan adının ne zaman kaydediliğini ve eğer o alan adıyla ilgileniyorsanız kayıt tarihinin bitimini de görebilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver