Android için Akvaryum Uygulaması Ücretsiz İndir Fish Farm Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Android için Akvaryum Uygulaması Fish Farm Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Fish Farm isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Henüz bir akvaryuma sahip değilseniz Android Fish Farm uygulamasıyla cihazınızı sanal bir akvaryuma dönüştürebilirsiniz.

Dekorasyon ve Balık Türleri

Akvaryumcuda bile rastlayamacağınız birçok balık türü ve dekorasyonu Fish Farm uygulamasında görmek mümkün. Dilerseniz tarihin o egzotik tılsımını yansıtan dekorlar kullanabilir veya taş, midye gibi ot türlerini dahil edebilirsiniz. Seçim tamamen size ait.

Dikkat etmeniz gereken bir husus ise yanlarında yazan level kısımları eğer leveliniz uygun değilse paranız dahi olsa satın alamıyorsunuz. Alış ve satış fiyat farkları %25 olarak belirlenmiş yani $100 değerinde bir dekorasyon aldıktan sonra satış bedeli 75$ oluyor.

Yem Zamanı

Eğer birden fazla balığa sahipseniz onları yemlemeğe başladığınızda adeta birbirleriyle yarışırcasına yeme doğru yönelecekler. Yeşil çizgiler onların açlık ve tokluk durumunu belirleyen faktör.

Besle ve Sat

Fish Farm oyununda gelir kaynağınız bir nevi balık alarak büyütüp daha sonra satışa çıkarmak. Edit Fish butonuna tıklayıp daha sonra bir balık seçtiğinizde balığınıza ait bir çok bilgiyi (mutluluk, açlık, boy vb.) erişim sağlayabiliyorsunuz.

Orda mısınız?

Şüphesiz akvaryum sahiplerinin en çok yaptığı şey cama vurarak balıkların kaçışını izlemek. Fish Farm her ne kadar oyun olarak görünse de gerçek bir akvaryumdan daha fazlasını bile bulabilmeniz mümkün.

Animasyonlu Duvar Kağıdı Yapın

Akvaryumunuzu heran görmek ve balıkların sağlık durumlarını yakından takip etmek istiyorsanız animasyonlu duvar kağıdı olarak atayabilir ve onları dilediğiniz an izleyebilirsiniz.

Android Fish Farm Özellikleri

160+ egzotik balık türü
90+ dekorasyon
Animasyonlu duvar kağıdı olarak atama
Kabarcık sesi
Balık isimleri
Yatay veya dikey kullanım
Yedekleme
Ücretli ekipman satın alma
18 akvaryum seçeneği

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver