Android İçin Aksiyon Oyunu Ücretsiz İndir Wild Blood Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Android İçin Aksiyon Oyunu Wild Blood Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Wild Blood isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Gameloft’un mobil cihazlar için hazırladığı oyun çeşitliliği giderek artıyor ve her yeni oyununda kullanıcıların gönlüne taht kuran şirket bu sefer de Unreal Teknolojisini kullandığı Wild Blood oyunu ile karşımızda. Gerçek zamanlı olarak tam 3D grafikler yaratabilen Unreal motorunun gücünü arkasına alan Wild Blood görsel olarak mobil oyun severlerin dikkatini çekecektir.

Oyunda yönettiğimiz Sir Lancelot’un Kral Arthur’un karısı ve kraliçe olan Guinevere ile romantik bir ilişkiye girmesi sonucunda Arthur’un delirmesiyle başlayan hikaye, Arthur’un büyücü kız kardeşi Morgana Le Fey ile cehennemin kapılarını açması sonucunda dünyaya şeytanların girişini canlandırıyor. Bu arada boş durmayan Morgana ise Kraliçe Guinevere’yi sihirli ada Avalon’da esir olarak tutuyor.

Oyunda Kral Arthur ve şeytani Morgana ile yüzleşmesi gereken Sir Lancelot’un dünyayı ve Guinevere’yi de kurtarması gerekiyor.

Oyunun özelliklerine kısaca bir bakış atmak gerekirse:

Gerçek ve tam zamanlı 3D grafik motoru
Epik savaşlar, etkileyici düşmanlar ve özel güçler
Kral Arthur’un hikayesine alternatif bakış sunan kaliteli senaryo
10 seviye ve yuvarlak masa şövalyelerinin yardımını alabilmek
Güçlü bosslar ve 20 farklı düşman çeşidi
Balta, yay ve kılıç gibi çok çeşitli silahlar
Bulmacalar ve güzel tasarlanmış bölümler
4×4 takım deathmatch ve bayrak kapmaca temalı multiplayer bölüm
Yerel wireless ve online modlar
Gameloft LIVE! Sayesinde arkadaşlarınızla skor karşılaştırabilme

Akıllı telefon ve tabletlere sahip olan Android kullanıcılarının keyif alarak oynayabilecekleri Wild Blood oyununu kaçırmamalarını öneriyorum.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver