Android İçin Acil Numalar Uygulaması Ücretsiz İndir Acil Telefonlar Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Android İçin Acil Numalar Uygulaması Acil Telefonlar Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Acil Telefonlar isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Acil Telefonlar, hayati ve acil durumlarda ulaşılması gereken sağlık ya da güvenlik birimlerine dair telefon numaralarına kolayca ulaşılmasını sağlayan bir mobil uygulamadır.

Acil Telefonlar ile ambulans, polis ve itfaiye gibi en sık başvurulan birimler başta olmak üzere birçok birime kısa sürede ulaşmak ve görevlilerle iletişim kurmak kolaylaşıyor. Saniyelerin bile önemli olduğu bazı durumlarda yaşanabilecek zihin karışıkları sonrasında istenen yere ulaşılamaması gibi olası sorunları ortadan kaldıran Acil Telefonlar uygulaması, sade arayüzü ile öne çıkıyor.

Hemen her Android telefonda bulunması gereken uygulamalardan biri olan Acil Telefonlar uygulaması sürekli güncellenme özelliğine de sahip.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver