Android İçin 3D Masaüstü Arayüzü Uygulaması Ücretsiz İndir Yandex.Shell Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Android İçin 3D Masaüstü Arayüzü Uygulaması Yandex.Shell Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Yandex.Shell isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Yandex.Shell, Android tabletler için hazırladığı 3D masaüstü uygulaması ile her noktada kullanıcıların beğenisini kazanmaya devam ediyor. Şu an için sadece Rusya, Ukrayna, Belarus, Kazakistan ve Türkiye’de kullanabilen uygulama kısaca masaüstünüzü 3Boyutlu halde kullanmanıza olanak vermekte. Bu sayede kullanıcı farklı bir arayüzde Android işletim sistemini daha çok sevmiş olur. 

Uygulamayı kurduktan sonra tüm masaüstü ekranınız ve ikonlarınıza otomatik olarak düzenlerek Yandex arama motoru eklentisi eklenerek yenileniyor. Mevcut ekranlarınız arasında geçişler 3 boyutlu olarak gerçekleşirken, bir adet hava durumu ekranınız ve flickr fotoğraf albüm sayfanız hazır olarak geliyor. Uygulama kullandığınız Android cihazınıza göre versiyonu, boyutu ve özellikleri değişmekte.

Ana Ekran

Yandex Shell uygulamasında dikkatimizi çeken ilk şey ekranın sol üst köşesinde yer alan Yandex arama çubuğu oluyor. Bunun yanında; haritalar ve mail gibi diğer Yandex uygulamalarınıda görebilmek mümkün.

Hava Durumu

Anlık olarak birden fazla bölgenin hava durumunu şık bir panelden takip ederek 4 gün sonraki hava analizlerini takip edebilirsiniz.

Haberler

Günün sıcak gelişmelerini, Dünya’da olup biten haberlerin yanında spor haberlerine göz atarak internet erişimiz olan her yerde güncel kalmanın keyfinin yaşayın.

Dünya Saatleri

Farklı bir çok tema seçeneğine sahip (60 tema) dünya saatlerine tek bir çatı altında toplayan Yandex Shell uygulaması dilerseniz sizin belirlediğiniz bir ülkeyi veya şu anki konum özelliğiyle direk olarak bulunduğunuz yerin saatini uygulamada yer verin.

Genel Özellikler:

Yandex.Shell, SPB Shell 3D geliştiricilerini bünyesine katmasıyla beraber 15dolarlık 3D Shell uygulaması artık ücretsiz olaran tüm kullanıcılara açıldı.
Yandex.Arama, Yandex.Mail, Yandex.Maps gibi uygulamalar ile kullanıcıların birçok isteğine cevap veren Yandex, Shell uygulaması ile masaüstünüzü 3 boyut kazandırarak farklı bir ortam oluşturmakta.
Masaüstünüze yeni bir ekran ekleyebilir, uygulamalarınızı yeni masaüstünüze göre düzenleyebilir, sürükle bırak ile ekranlara uygulamaları tam ekran olarak imleyebilirsiniz.
Güncel haberler, Flickr foto galeri, hava durumu bileşenleri ile beraber yüklenen Shell, hiçbir sorun ve takılma yapmaksızın kullanıma olanak vermekte.
Türkçe dil desteği
Yatay/dikey uygulama listeleme
Canlı duvar kağıtları
Hava durumu (30 dakika, 1, 2, 4 veya 24 saatte güncelleme)
Haberler ve resimler
Telefon ve tablet seçeneği
Stereskopik 3B modu
Sütun boyut seçeneği (4×4, 5×4, 6×5 ve 8×6)

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver