Android İçin 2012 Londra Olimpiyatları Resmi Mobil Oyunu Ücretsiz İndir London 2012 – Official Mobile Game Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Android İçin 2012 Londra Olimpiyatları Resmi Mobil Oyunu London 2012 – Official Mobile Game Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda London 2012 – Official Mobile Game isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

London 2012 – Official Mobile Game, her dört senede bir organize edilen ve bu yıl İngiltere’nin Londra şehrinde gerçekleştirilecek olan Olimpiyat Oyunları için hazırlanmış resmi mobil oyundur.

Uzun atlama, okçuluk, 100 metre koşu gibi klasik oyunların da aralarında bulunduğu 9 farklı oyunun yer aldığı uygulamada, karakteri 200 farklı ürünle kişiselleştirmek mümkün. Uzmanlığa kadar birçok zorluk seviyesinin yer verildiği London 2012 – Official Mobile Game, antrenman, Olimpic ve karşılaşma türlerinden oluşan üç farklı şekilde oynanabiliyor.

Not: Oyun bazı mobil cihazlarda, giriş ekranında takılma sorunu yaşamaktadır.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver