Android bilardo oyun indir Android bilardo oyunu indir Android for pool download android for Pool Master Pro

Etiketler: Android, Android için bilardo, Pool Master Pro

Android İçin Bilardo Oyunu İndir Haberi| Teknoloji Haberleri

Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin Bilardo Oyunu İndir

Android işletim sistemleri için ücretsiz olarak sunulan Pool Master Pro adlı bu ücretsiz bilardo oyunu bilardo severlerin beğenisini toplayacaktır. Pool Master Pro Android Market’in en popüler ücretsiz bilardo oyunlarının başını çekiyor. Oldukça keyifli vakit geçirmenizi sağlayacak olan oyun 3D top animasyon ve sopa kontrolü ile oynaması oldukça zevli bir oyun, kolay kontrolü sayesinde İstediğiniz açı ile atış yapabiliyorsunuz.
Android işletim sistemleri için ücretsiz olarak sunulan Pool Master Pro İngilizce fakat basit menülere sahip, sadece 1,8MB boyutunda olan oyun Android 1.5 ve üzeri sürümlerde çalışmaktadır.

Oyunun avantajları, oyunun 3D top özelliği ve istediğiniz açılarda atış yapabilmenin yanı sıra hem bilgisayara karşı hem de başka bir rakibe karşı oynayabiliyorsunuz. Multiplayer desteği bulunmaktadır. Başka bir Android işletim sistemli cihaz ile maç yapabilirsiniz.

Oyunu indirmek için tıklayınız: Android Bilardo Oyunu İndir

 

Son Aramalar: Android, Android bilardo oyun indir, Android bilardo oyunu indir, Android for pool download, android for Pool Master Pro, Android için bilardo, Pool Master Pro

android bilardo indir, android bilardo oyunu indir, bişey yapmalı bilardo oyunu, ANDIROIT TABLET BILARDO INDIR, bari tablet oyunları indir, bilardo oyunu indir, bilardo indir, samsung bilardo oyunu indir, tablet için bilardo indir, bilardo indir android

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver